Лампа операційна IGNIS 160

Операційна лампа IGNIS 160 відрізняється легкої і компактної круглої конструкцією. Купол виготовлений з алюмінію з порошковим покриттям, в нижній частині – безпечне скло.

Лампа операційна HELIOS 160

В операційній лампі HELIOS 160 в якості джерела світла використовуються білі світлодіоди. Сучасна монолітна конструкція купола забезпечує простоту очищення, ергономічність використання і ідеальне взаємодію з ламінарної подачею повітря.

Лампа операційна SOLIS 160

Конструкція і експлуатаційні характеристики хірургічних ламп, а також хірургічних наборів SOLIS 160 забезпечують виконання всіх вимог до висвітлення хірургічних полів, необхідних для цього типу пристроїв. Нова […]

Лампа бактерицидна MEDIVENT

Проточні бактерицидні лампи MEDIVENT з двома внутрішніми радіаторами використовуються для забезпечення високого рівня стерильності приміщень з присутністю в них персоналу.

Лампа маніпуляційна SOLIS 60

Властивості SOLIS 60 роблять його унікальною лампою. Інтенсивність світла (більше 60 000 люкс на відстані 1 м) і технічні характеристики дозволяють використовувати SOLIS 60 в точних відділеннях інтенсивної терапії, в палатах одужання і в пунктах надання першої допомоги.

Лампи діагностичні SOLIS 30

SOLIS 30 це відмінний вибір, який забезпечить оптимальне освітлення в будь-якій ситуації. SOLIS 30 гарантує інтенсивність світла 30 000 люкс на відстані 1 м, забезпечуючи ідеальне освітлення для всіх медичних спеціальностей.