Каталог медичного обладнання

Наші основні постачальники польські компанії Famed Zywiec, Famed Lodz і Kendromed спеціалізуються на виробництві обладнання для операційних залів, для лікарняних палат, процедурного обладнання, освітлювальних панелей.

Famed Zywiec

Famed Żywiec - провідний європейський виробник високоякісного медичного обладнання.
За більш ніж 73-річну історію Famed Żywiec поставила тисячі зразків високоякісних операційних столів, ліжок, операційних крісел та іншого обладнання в медичні установи. Famed використовується лікарями в Польщі і майже 100 країнах світу, на найвимогливіших ринках і в найскладніших умовах.

Famed Lodz

Спеціалізація компанії Famed Łódź - виробництво різних медичних освітлювальних систем.
В асортимент компанії входять операційні і лікувальні лампи, а також діагностичні лампи і пристрої для стерилізації повітря з використанням УФ-випромінювання. Лампи виробництва Famed Łódź в основному використовують світлодіодні лампи, які стають все більш популярними, забезпечуючи більш тривалий термін служби пристрою, високу інтенсивність світла і економію енергії.

Kendromed

Компанії KENDROMED спеціалізується на виробництві стельових блоків живлення і настінних панелей.
Компанія існує на ринку більше 50 років і займається виробництвом високоспеціалізованого медичного обладнання класу II b, включаючи стельові блоки живлення і настінні панелі харчування. KENDROMED успішно конкурує з найвідомішими компаніями світу: встановлено понад 1900 колон і 2000 панелей в Польщі, а також більше 150 колон і 600 панелей в інших країнах, що підтверджує високу якість продукції.