Ліжко для пологів FREYA

Сучасна універсальна ліжко для пологів, встановлена ​​на 3-х колонах, з електронним управлінням і широким асортиментному додаткових аксесуарів.

Ліжко для пологів LM-01.4

Ліжко для пологів Famed LM-01.4 призначена для пацієнтів акушерсько-гінекологічних відділень, на всіх етапах пологів. Ліжко LM-01.4 управляється електричними приводами з використанням зручних пілотів.

Ліжко для пологів LM-01.5

Ліжко для пологів Famed LM-01.5 призначена для пацієнтів акушерсько-гінекологічного відділення. Надійна ліжко для пологів, без електричних систем управління, з відмінним співвідношенням ціни і якості.

Гінекологічне крісло FG-04

Універсальне гінекологічне крісло з центральною блокуванням коліс Функції регулювання висоти, кута нахилу сидіння і секції спини за допомогою пульта дистанційного керування.

Гінекологічне крісло FG-07

FG-07 – це гінекологічне крісло з електричним регулюванням висоти сидіння, виконане згідно антибактеріальній стандарту. Гінекологічне крісло FG-07 має електроприводи і газові пружини. Це компроміс між зручністю […]

Гінекологічне крісло FG-06

FG-06 – це гінекологічне крісло, яке гарантуватиме стійкість положення завдяки використанню газових пружин з блокуванням.

Ліжечко для новонароджених OVO

OVO це продукт, що поєднує в собі функції ліжка і колиски. Ліжечко для новонароджених OVO є безпечною і простий у використанні коляскою для дитини, яку можливо […]

Візок на колесах для новонароджених LN-09

Візок на колесах LN-09 для новонароджених призначена для догляду за немовлям в пологових будинках. Візок на колесах для новонароджених LN-09 без регулювання по висоті, з пластиковою […]