Операційний стіл SU-05 OPTIMA

Операційний стіл Famed SU-05 OPTIMA є одним з найбільш універсальних операційних столів на ринку. Він поєднує в собі безліч доступних позицій з високою максимальним навантаженням, хорошим рівнем прозорості, а також поздовжнього зсуву.

Операційний стіл SU-04

Система зі знімними стільницями дозволяє організувати операційний блок завдяки автоматизації як зняття стільниці з підстави столу, так і від’єднання стільниці стележкі для транспортування. Можливість стикування візки […]

Операційний стіл SU-07 FLARE

SU-07 FLARE – Мобільний операційний стіл з ложем з карбонового волокна а також можливістю електромеханічного поздовжнього, поперечного і діагонального зсуву.

Операційний стіл SU-10

Мобільний операційний стіл з асиметрично розташованої колоною для повної свободи дослідження пацієнта за допомогою «С-дуги».

Операційний стіл SU-14

Операційний стіл SU-14 поєднує в собі характеристики операційного столу і транспортного візка.

Операційний стіл SU-02

Операційний стіл SU-02 є повністю функціональним виробом без електричного управління. SU-02 виключає ризик аварії до нуля, можливість використання в місцях, де немає доступу до електричної мережі.

Операційний стіл SZ-01

Операційно-процедурний стіл Famed SZ-01 призначений для проведення перев’язувальних процедур, простих хірургічних, ортопедичних, проктологічних, гінекологічних, ларингологічний, урологічних та інших подібних операцій.